Tarihçemiz

1994 yılında Muradiye Kültür Vakfı na bağlı bir yurt ve bir lise ile eğitim ve öğretime başlayan Atlas Eğitim Kurumları bugün Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi, Hisarcıklıoğlu Anadolu Lisesi, Atlas Ana Sınıfı Atlas İlk ve Ortaokulu, Atlas Altınoluk Okul Öncesi ve İlkokulu, Atlas Köşk Anaokulu ve Atlas Yıldırım Beyazıd Anaokul ve Atlas Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ile eğitim ve öğretim hizmetine devam etmektedir.

En başından itibaren okulöncesinden rehabilitasyon merkezimize kadar Karakter eğitimine verdiğimiz önem, bizleri özel okulculukta farklılaştırmaktadır. Çünkü Atlas Eğitim Kurumları olarak öncelikli varoluş amacımız, milli ve manevi değerlere sahip, sahip olduğu kadar yaşayan ve yaşatan, her yönüyle model ve gönlü zengin insanlar yetiştirmektir. Okullarımızda akademik ve kişilik eğitimi her zaman iç içedir.

Atlas Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, hepimizin geleceği olan çocuklarınızı, güvenle emanet edebileceğiniz bir kadroya sahiptir. 

Atlas Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, nitelikli bir eğitim - öğretim süreci ile kendisi ve dış dünyasıyla barışık, özgüveni yüksek, sorumluluk sahibi, üretken, paylaşımcı, öğrenmeyi öğrenen, milli, manevi ve evrensel değerlere sahip, çevre bilinci gelişmiş, hedefleri olan, bireyler yetiştirmek için vardır.